Ile jeszcze wytrzyma ten most?
S1 ruszyła, ale problemy lokalne zostają Zakończyła się budowa drogi ekspresowej S1 na odcinku od Bielska-Białej do Zwardonia. Wraz z otwarciem tzw. obejścia Węgierskiej Górki, trasa jest już przejezdna na całej długości. To dobra wiadomość dla kierowców i mieszkańców regionu – w tym gminy Milówka, Rajcza i Węgierska Górka – którzy od lat czekali na poprawę komunikacji. Warto bowiem zaznaczyć, że uciążliwości związane z budową ekspresowej, dotyczyły nie tylko Węgierskiej […]