Koniec z kontenerami i „wstydliwym dworcem”. Nowy obiekt odmieni centrum Kęt
W styczniu pasażerowie skorzystają z przebudowanego dworca autobusowego w Kętach. Jak poinformował burmistrz miasta Marcin Śliwa, obecnie trwają tam prace wykończeniowe, które zakończą się w grudniu.