Kontrowersje w derbach! I jeszcze ten gest…(VIDEO)
Spotkania derbowe zawsze wywołują dodatkowe emocje, zarówno na trybunach, jak i na boisku. Nie inaczej było podczas wczorajszej potyczki Rekordu z Podbeskidziem. W końcowej fazie starcia sympatycy Górali dali upust swojego niezadowolenia z pracy sędziego, nie zabrakło także obraźliwych okrzyków w kierunku rywali... A po końcowym gwizdku oliwy do ognia dolał jeden z graczy Rekordu, który wykonał obraźliwy gest w kierunku kibiców.