Top-Sport

946 Wyniki / Strona 30 z 106

Tło
Mecz TS Podbeskidzie vs Hutnik Kraków, w akcji Krzysztof Kolanko

Bielska piłka

Skończyło się na strachu. Kontuzja jednak nie aż tak poważna?

Kibice Podbeskidzia Bielsko-Biała wstrzymali oddech, gdy w 18. minucie spotkania ze Świtem Szczecin ucierpiał Krzysztof Kolanko. Młody pomocnik Górali po jednym ze starć niefortunnie upadł na bark... Na skutek tego musiał opuścić murawę. Jak jednak słyszymy, wiele wskazuje na to, że zakończy się na strachu, a zawodnik będzie gotowy na kolejny mecz.

today01.05.2026, 19:17

Inne dyscypliny

Lider nie zwalnia tempa!

W Bielskiej Lidze Darta wszystko po staremu. W 8. kolejce sezonu Oskar Kurysia ponownie okazał się najlepszy. Młody zawodnik wygrał swój szósty turniej w tym sezonie i wykonał kolejny duży krok w kierunku mistrzostwa. Nie zabrakło jednak niespodzianek. Kilku czołowych zawodników bardzo szybko pożegnało się z rywalizacją - w tym obrońca tytułu, Przemysław Laszczak.

today01.05.2026, 18:11 56

Szymon Miłek - Cukrownik Chybie

Piłka nożna

Co dalej z trenerem?

Po ostatniej porażce Cukrownika Chybie w spotkaniu z LKS-em Leśna, Szymon Miłek poinformował o rezygnacji z dalszej pracy z zespołem. Mimo tej decyzji szkoleniowiec dziś ponownie poprowadzi drużynę... O aktualną sytuację w klubie zapytaliśmy prezesa Damiana Poloczka.

today30.04.2026, 13:10 2

Autokar Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bielska piłka

Zmiana przewoźnika! Podbeskidzie kończy współpracę z wieloletnim partnerem

Podbeskidzie Bielsko-Biała zakończyło współpracę z wieloletnim partnerem. Właściciel firmy TOBI, odpowiadającej przez lata m.in. za transport drużyny klubowym autokarem, opublikował w swoich mediach społecznościowych oświadczenie. W którym czytamy: - Z przykrością muszę przyznać, że od czasu objęcia funkcji przez nowego prezesa spotkałem się z wieloma krzywdzącymi opiniami oraz rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji na temat mnie oraz mojej firmy...

today30.04.2026, 11:36

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bielska piłka

Cel (póki co) osiągnięty. Ale co dalej?

W miniony weekend Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało na własnym terenie Zagłębie Sosnowiec. Dzięki tej wygranej Górale w końcu zameldowali się w strefie barażowej. Przed końcem sezonu zasadniczego czekają ich jeszcze cztery mecze ligowe. Cel jest jasny - miejsce w czołowej „szóstce”.

today28.04.2026, 14:37