Wychowanek Podbeskidzia zadebiutował w Hiszpanii
Michał Willmann zadebiutował w rozgrywkach 2. LaLigi. Wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała na pierwszy występ w CD Castellón czekał 10 miesięcy. W 41. kolejce hiszpańskich drugoligowych zmagań niespełna 22-letni obrońca pierwszy raz zameldował się na murawie, choć być to raczej symboliczny debiut...