Przedsmak mundialu na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej
Już 5 września rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet do lat 20. Bielsko-Biała będzie jednym z miast-gospodarzy tego wydarzenia. Na Stadionie Miejskim zagrają m.in. reprezentacje Brazylii, Anglii oraz Polski. Przedsmak mundialowych emocji można było poczuć już wczoraj. Polki w meczu towarzyskim pokonały Meksykanki 2:0.