I drużyna w lidze okręgowej, „dwójka” w B-klasie
Orzeł Łękawica ma za sobą wyjątkowo burzliwy sezon. Zimą klub wycofał pierwszą drużynę z rozgrywek IV ligi, później do gry wrócił zespół występujący w żywieckiej A-klasie, a teraz wiadomo już, jak będzie wyglądała przyszłość seniorskiej piłki w Łękawicy.