Maciej Górski

1 Wynik / Strona 1 z 1

Tło
Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bielska piłka

Z Podbeskidzia do III ligi

Po półtorarocznej przygodzie z Podbeskidziem Bielsko-Biała Maciej Górski zmienił klub. Doświadczony snajper przeniósł się na III-ligowe boiska, od nowego sezonu będzie występował w barwach KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

today28.06.2026, 15:05