Z Podbeskidzia do III ligi
Po półtorarocznej przygodzie z Podbeskidziem Bielsko-Biała Maciej Górski zmienił klub. Doświadczony snajper przeniósł się na III-ligowe boiska, od nowego sezonu będzie występował w barwach KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.