Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Przygotowania do nowego sezonu oficjalnie rozpoczęte. Wczoraj na obiekcie w Dankowicach podopieczni Marcina Włodarskiego odbyli pierwszy trening w okresie letnim. Klub poinformował także, że testuje aktualnie pięciu graczy o statusie młodzieżowca – w przeciwieństwie do przerwy zimowej, tym razem nie zdecydowano się jednak na lokalnych zawodników.
Emocje po awansie Podbeskidzia Bielsko-Biała na zaplecze Ekstraklasy już nieco opadły. Piłkarze i sztab szkoleniowy wrócili z urlopów, a klub w tym czasie przeprowadził transfery. Przedłużone zostały także umowy kilku kluczowych graczy. Teraz nadszedł moment powortu do ciężkiej pracy.
Przygotowania do nowego sezonu na poziomie Betclic 1. Ligi rozpoczęły się w poniedziałek w Dankowicach – na początek przeprowadzony został „beep-test”. Na pierwszych letnich zajęciach zabrakło pozyskanych niedawno Daniela Pietraszkiewicza i Tokiego Hirosawy. Pojawiło się za to kilka nowych twarzy… Obecni byli także zawodnicy powracający z wypożyczeń.
Swój pobyt w III-ligowym Naprzodzie Jedrzejów zakończył już Grzegorz Janusz. Do Podbeskidzia po półrocznym epizodzie w Hutniku Kraków powraca także Oskar Zawada. Ponadto na treningu pojawiło się pięciu testowanych zawodników. Trzech z nich to zawodnicy drugiego zespołu Pogoni Szczecin: Mateusz Bartkowiak, Rafał Jakubowski, Bartosz Kuśmierczyk. Sztab szkoleniowy przygląda się również Arkadiuszowi Świgutowi ze Staru Starachowice i Szymonowi Gajowi ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.
Kolejne treningi pierwszego zespołu mają odbyć się już na płycie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej. „Górali” czekają także sparingi. Przed startem rozgrywek drużyna swoją formę sprawdzi z czterema rywalami.
Najbliższy mecz kontrolny odbędzie się 4 lipca – wówczas podopieczni Marcina Włodarskiego zagrają z III-ligowym Zagłębiem Sosnowiec, później czeka ich jedyny domowy sparing z drugim zespołem Banika Ostrawa, a przed startem sezonu – który zaplanowano na ostatni weekend lipca – drużyna zagra jeszcze z Wisłą Kraków i Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.
Czytaj także:
Autor:
Mikołaj Lorenz
[email protected]
jak atrakcyjnie spędzić czas w regionie, jak ominąć korki i jak odpocząć?
close
Copyright Radio BIELSKO