Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Tylko dwa dni cieszyli się zawodnicy Łucznika Żywiec z awansu do półfinału Pucharu Polski podokręgu Żywiec. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio BIELSKO, zespół Aleksieja Tiereszczenki zostanie ukarany walkowerem. Powodem jedno poważne zaniedbanie działaczy Łucznika.
Nie tak piłkarze Łucznika Żywiec wyobrażali sobie dalszą przygodę w Pucharze Tysiąca Drużyn. Według informacji zebranych przez Radio BIELSKO, działacze żywieckiego klubu wpisali do składu na mecz z LKS-em Korbielów nazwiska trzech zawodników, którzy nie byli zgłoszeni do rozgrywek. Co więcej, cała trójka była zaangażowana w spotkanie.
Zgodnie z regulaminem rozgrywek organizatorzy nie mieli innego wyjścia, jak unieważnić wynik na boisku (zwycięstwo Łucznika 0:4) oraz przyznać walkower drużynie z Korbielowa.
Czy Łucznik może jeszcze odwołać się od takiej decyzji? Tutaj również procedury nie będą przychylne. Jako, że doszło do niedopatrzenia ze strony klubu i wystawienia zawodników bez prawa gry, nie ma możliwości zmiany decyzji.
Tym samym LKS Korbielów melduje się wśród najlepszej czwórki turnieju, dołączając do LKS-u Smrek Ślemień. O tym, kto dopełni grona półfinalistów zadecydują starcia w środę, 3 września o godzinie 17. Wtedy to KS Góral 1956 Żywiec podejmie Orła Łękawica, a LKS Soła Rajcza zmierzy się z TS-em Stal-Śrubiarnia Żywiec.
Autor: Michał Czarniecki
LKS Korbielów LKS Łucznik Żywiec Podokręg Żywiec Puchar Polski
today25.10.2025, 19:01 1
Copyright Radio BIELSKO