Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Awaria sieci trakcyjnej sparaliżowała dzisiaj rano ruch pociągów w stolicy województwa śląskiego. Naprawiana jest sieć na stacji Zawodzie, ale konsekwencje tego odczuwają pasażerowie nie tylko z Katowic.
Awaria sieci trakcyjnej powoduje dzisiaj od rana utrudnienia na kolei w woj. śląskim. Ekipy naprawcze usuwają usterkę w Katowicach – Zawodziu. Z użytkowania wyłączony jest jeden z torów. Pociągi mają opóźnienia.
– Pociągi mogą mieć "zmiany czasowe" rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu minut – w zależności od pociągu. Na miejscu, na stacji Katowice – Zawodzie, trwa naprawa sieci trakcyjnej. Pociągi przejeżdżają po drugim torze – mówi Karol Jakubowski, rzecznik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Koleje Śląskie podały, że są opóźnienia m.in. na trasach do naszego regionu. Dotyczy to składów z Katowic do Wisły Głębce oraz ze stolicy województwa do Zwardonia.
Optymistyczny scenariusz zakłada naprawę sieci do południa, ale może to potrwać jeszcze kilka godzin.
Autor: Joanna Wieczorek-Tyc
Kilka minut gry wstępnej z książkami, które warto przeczytać. Lokalni autorzy, cenione gwiazdy literatury, wciągające historie i tytuły, które na długo zostają w pamięci.
close
Copyright Radio BIELSKO