Listeners:
Top listeners:
		play_arrow
		Radio BIELSKO Przeboje non-stop
		play_arrow
		Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
		play_arrow
		Radio DISCO Zawsze w rytmie!
		play_arrow
		Radio MEGA Mega Przeboje!
		play_arrow
		Radio NUTA Same dobre nuty!
		Prawie pięć milionów złotych kosztować będzie przebudowa ulicy Karolina w Osieku. Ta droga powiatowa. Umowa na jej przebudowę została podpisana dziś przez włodarzy Powiatu Oświęcimskiego i Gminy Osiek.
Przy odnowionym trakcie powstanie nowy chodnik i sieć kanalizacyjna. Przebudowane będzie oświetlenie uliczne. W planie jest też m.in. przebudowa zjazdów, miejsc postojowych i przepustów. Inwestycja obejmie 1,2 kilometra drogi. – Roboty budowlane będą realizowane w tym i w przyszłym roku. Inwestycja jest finansowana z budżetów Powiatu Oświęcimskiego i Gminy Osiek oraz dofinansowana z Rządowego Fundusz Rozwoju Dróg – informuje oświęcimskie starostwo.
Autor: Robert Fraś
	Nocą, kiedy wszyscy śpią - my gramy dalej. I to właśnie nocą można "upolować" na naszej antenie prawdziwe muzyczne perełki.
close
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			Copyright Radio BIELSKO