Listeners:
Top listeners:
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
Radio MEGA Mega Przeboje!
Radio NUTA Same dobre nuty!
Dzisiaj, tuż przed godziną 9:00, w Bielanach na ulicy Kęckiej doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych.
Jak ustalili policjanci, 60-letni mieszkaniec Brzeszcz, kierujący samochodem marki kia wyjeżdżał z parkingu sklepowego. Nie ustąpił przy tym pierwszeństwa przejazdu 27-letniej mieszkance Kęt, która kierowała oplem. Kobieta aby uniknąć zderzenia zjechała z jedni i uderzyła w ogrodzenie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała.
– Podziękowania za prawidłową reakcję należą się świadkom zdarzenia, którzy natychmiast udzielili pomocy uczestnikom zdarzenia i powiadomili służby ratunkowe – podkreśla Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
Policjanci apelują do kierowców, aby podczas jazdy przestrzegali przepisów, a także zachowali koncentrację. Chwila nieuwagi może doprowadzić do poważnego w skutkach zdarzenia.
Autor: Beata Stekla
Copyright Radio BIELSKO