Listeners:
Top listeners:
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
Radio MEGA Mega Przeboje!
Radio NUTA Same dobre nuty!
Wyjdą na ulicę, by zwrócić uwagę na problemy z jakimi mierzą się na co dzień. Mieszkańcy Harbutowic (w gminie Skoczów) będą jutro (30.08) utrudniać ruch na drodze wojewódzkiej nr 941 czyli popularnej „wiślance”.
Protest odbędzie się w godz. 14:30 – 15:30 w rejonie skrzyżowania ul. Śląskiej z ul. Piaskową oraz ul. Śląskiej z ul. Modrzewiową.
Mieszkańcy planują spacerować na przejściu dla pieszych przez godzinę: od 14:30 do 15:30. Samochody na tej ruchliwej drodze będą przepuszczać co kwadrans, przez pięć minut.
Dlaczego organizują protest? – Żeby uzyskać "audiencję" u wojewody i marszałka naszej delegacji w związku z brakiem bezpieczeństwa pieszych – mówi sołtys Harbutowic Halina Romańska. Posłuchaj
Napisane przez: Izabela Janoszek
today12.09.2025, 10:45 1
today11.09.2025, 10:20 1
Copyright Radio BIELSKO