Gość Radia BIELSKO

dr inż. Marek Madzia, Uniwersytet Bielsko-Bialski

today25.06.2026 11

Tło
share close

Nasz dzisiejszy gość jest hydrologiem. Tematem rozmowy będzie woda, a konkretniej jej coraz większy deficyt oraz to jak możemy mu przeciwdziałać. Naukowiec opowie też o ciekawym badaniach, które przeprowadził w Bielsku-Białej.

  • cover play_arrow

    dr inż. Marek Madzia, Uniwersytet Bielsko-Bialski Beata Stekla

 

Autor: Zdjęcie autora Beata Stekla
[email protected]

Gość Radia BIELSKO