Dziś gośćmi Radia BIELSKO byli burmistrz Kęt Marcin Śliwa i dyrektorka Domu Kultury w Kętach Sylwia Brzozowicz. Rozmawialiśmy o Dniach Kęt, które już w najbliższy weekend. Nie ominęliśmy też tematów inwestycyjnych. Posłuchajcie o tym, kiedy gotowe będą Parki Kieszonkowe.
play_arrow
snapsave-app 1034059795638755 hd Desktop