Gościem Radia BIELSKO był dzisiaj burmistrz Szczyrku Antoni Byrdy. Rozmawiamy o wprowadzeniu tzw. opłaty miejscowej na terenie miejscowości, o problemach związanych z najmem krótkoterminowym oraz o Karcie Górala.
play_arrow
Antoni Byrdy, burmistrz Szczyrku Adam Kanik