Nowy trener i wymagający terminarz. Rekord wiosną powalczy o ligowy byt
Niespełna dwa miesiące dzielą nas od startu rundy wiosennej. Jesień dla klubu z Cygańskiego Lasu nie była przesadnie udana. Rekord Bielsko-Biała zimę spędza w strefie spadkowej. Pocieszeniem może być fakt, że różnice pomiędzy zespołami są naprawdę niewielkie. W przerwie od ligi w drużynie doszło także do zmiany szkoleniowca. Nowym trenerem zespołu został Piotr Tworek.