Przekroczył prędkość, stracił wolność. Kontrola z zaskakującym finałem
Odrobinę zbyt ciężka noga zakończyła się dla kierowcy i jego pasażera poważnymi konsekwencjami.
Odrobinę zbyt ciężka noga zakończyła się dla kierowcy i jego pasażera poważnymi konsekwencjami.
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach już we wrześniu rozpoczną udział w nowym programie edukacyjnym, który potrwa dwa lata. Dzięki pozyskanemu przez Powiat Bielski dofinansowaniu z funduszy unijnych młodzież będzie mogła skorzystać z szeregu zajęć wspierających naukę i rozwój osobisty.
Wczoraj wieczorem na ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach doszło do poważnego zdarzenia z udziałem młodych osób i elektrycznych hulajnóg. Jeden z uczestników przewrócił się i odniósł obrażenia głowy, które wymagały hospitalizacji.
We wtorek (5 sierpnia) po godzinie 18 służby ratunkowe zostały wezwane na ulicę Orlą w Szczyrku. Doszło tam do wypadku, w którym samochód osobowy uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.
Marcin Daniec, Henryk Sawka, Karol Strasburger - i wiele innych gwiazd polskiej sceny, estrady i ekranu zobaczycie podczas trwającej w Jaworzu 19. edycji Beskid Cup, czyli Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich.
W ostatnim czasie temat wody w gminie Bestwina nie schodzi z ust mieszkańców. W lipcu problemem były bakterie coli. Sanepid od kwietnia ogłasza dla części mieszkańców komunikaty o przekroczonych parametrach takich jak żelazo, mangan oraz mętność. Jak przyznaje wójt Grzegorz Boboń, problem zużytej sieci wymaga systemowych działań i dużych inwestycji.
W sierpniu oraz we wrześniu nasza radiowa ekipa rusza w teren z wyjątkową misją – dostarczyć Wam porządną dawkę radiowej energii, muzyki i świetnej zabawy. Jeśli planujesz spotkanie z rodziną lub znajomymi w ogrodzie i w planach masz grilla – to idealny moment, żeby zaprosić… Radio BIELSKO!
Śledczy z Komisariatu Policji w Kobiernicach prowadzą postępowanie w sprawie poważnego incydentu ekologicznego, do którego doszło 23 lipca w Porąbce. Dziś opublikowano zdjęcie osoby, która mogła przebywać w pobliżu miejsca zdarzenia i może pomóc w wyjaśnieniu sprawy.
Urząd Gminy Wilamowice zwrócił się do mieszkańców z prośbą o regularne przycinanie gałęzi drzew i krzewów rosnących przy drogach i chodnikach. Jak podkreślono, roślinność wychodząca poza ogrodzenia posesji powoduje utrudnienia zarówno dla pieszych, jak i kierowców.