Przejście z nowym oświetleniem
Przejście dla pieszych przy ul. Słonecznej w Jaworzu - obok budynku „Pod Goruszką” – ma już nowe, bezpieczne oświetlenie.
Przejście dla pieszych przy ul. Słonecznej w Jaworzu - obok budynku „Pod Goruszką” – ma już nowe, bezpieczne oświetlenie.
Pożar w Rybarzowicach. Wczoraj po 13:00 strażacy otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Łąkowej pali się tzw. domek holenderski. Kiedy dojechali na miejsce cały domek był objęty ogniem.
Zgodnie z przewidywaniami meteorologów z IMGW po południu w Bielsku-Białej oraz powiatach bielskim, cieszyńskim i żywieckim pojawiła się gęsta mgła.
Pod takim hasłem uczniowie z Czańca zbierają pieniądze na pufy i siedziska.
Ponad dwa promile wydmuchał kierowca zatrzymany do kontroli drogowej przez policję. Kierującym okazał się szef czechowickich strażników miejskich.
Związkowcom z czechowickiej Silesii przedstawiono plan zwolnień grupowych. Zwolnienia obejmą wszystkich – mówią nam pracownicy i związkowcy.
Meteorolodzy ostrzegają przed oblodzeniem. W zasadzie od teraz do jutra, do godziny 10:00 obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed tym zjawiskiem.
Zakończyły się prace związane z budową nowego mostu w ciągu ulicy Zabrzeskiej w Ligocie. Dziś odbył się odbiór techniczny, który oficjalnie zakończył realizację zadania.
Jeszcze nie zapomnieliśmy o śnieżnym weekendzie, a meteorolodzy już przewidują kolejną falę śniegu. W Bielsku-Białej oraz powiatach bielskim, cieszyńskim i żywieckim mają być to intensywne opady. Dla tych terenów obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia. Dla pozostałej części województwa śląskiego wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia.