Mieszkańcy oburzeni. Gdzie była policja?
Mieszkańcy są oburzeni. O licznych głosach dezaprobaty czechowiczan wobec działań policji mówił na wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, jej wiceprzewodniczący Bartłomiej Fajfer. Chodzi o sprawę nielegalnej - jak ocenia samorządowiec - zwózki ziemi przy ulicy Ligockiej.