To ulga dla pracowników, ale również dla pacjentów
Poprawią się warunki pracy personelu medycznego, a jednocześnie zwiększy się komfort małych pacjentów. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej otrzymał znaczące dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.