Wstęga przecięta, samochody przekazane
Nowa remiza OSP Łazy w gminie Jasienica została oficjalnie otwarta. Wstęgę przecięto wczoraj. Uroczystość połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.
Nowa remiza OSP Łazy w gminie Jasienica została oficjalnie otwarta. Wstęgę przecięto wczoraj. Uroczystość połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.
Druga odsłona konkursu „Muzyczni Geniusze” za nami. Dziś na scenie Domu Kultury w Kozach zaprezentowali się muzycy reprezentujący praktycznie każde pokolenie. Poziom był bardzo wysoki, co podkreśliło jury.
Akcję "Mobilny ciucholand" zainaugurowano dziś na targowisku miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.
Najmłodsi artyści z 19 przedszkoli z Czechowic-Dziedzic, Bronowa, Ligoty, Zabrzega występują dziś na scenie czechowickiego Miejskiego Domu Kultury.
Nadal nie wiadomo, kto zostanie wójtem Wilkowic. Decyzję musi podjąć Rada Gminy, ponieważ startujący w wyborach Janusz Zemanek nie uzyskał wymaganego poparcia.
Most w Porąbce ma być oddany latem do użytku. Od poniedziałku w centrum wsi zmieni się organizacja ruchu przy przeprawie.
Zjadą się motocykliści z całego regionu. W niedzielę, 12 maja w Szczyrku Otwarcie Sezonu Motocyklowego ŚLĄSK-BESKIDY 2024. Fani jednośladów przejadą przez miasto paradą motocyklową, dlatego kierowcy będą musieli się przygotować na utrudnienia w ruchu.
Dziś rocznica tragicznej śmierci wójta Jaworza Radosława Ostałkiewicza. W tym szczególnym dniu w Jaworzu odbędzie się uroczystość nadania tamtejszej hali sportowej imienia zmarłego samorządowca.
Do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej trafiły cztery łóżka od Fundacji Ronalda McDonalda. Będą służyć rodzicom, którzy czuwają przy swoim dziecku przez cały czas jego hospitalizacji.