Upał niszczy tory? AKTUALIZACJA
Pasażerowie zostali wyproszeni z pociągów z powodu „wygiętych szyn”. Obiecano komunikację zastępczą, ale nie poinformowano o tym, kiedy zostanie zorganizowana. Taka sytuacja, jak relacjonuje słuchacz Radia Bielsko, miała mieć miejsce wieczorem w Czechowicach-Dziedzicach.