Pacjenci będą mogli korzystać z ogrodu
Ta inwestycja poprawi komfort młodych pacjentów, przybędzie także nowe narzędzie do ich terapii – ogród. W Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej trwa modernizacja w pawilonie, w którym znajduje się psychiatria dziecięca. Prace są zaawansowane, mają się zakończyć w tym roku.