Szukają dwóch osób AKTUALIZACJA
W Cieszynie trwa nadal akcja poszukiwawcza dwóch osób, które mieszkały w kamienicy przy ulicy Głębokiej. W budynku, w którym dziś po godz. 4.00 rano doszło do wybuchu. Dziewięciu pozostałych lokatorów kamienicy jest bezpiecznych. W wyniku wybuchu i pożaru poszkodowane zostały trzy osoby. Dwie przewieziono do szpitala, ale szybko go opuściły.