Grozili burmistrz śmiercią. Samorządowcy mówią: Stop hejtowi!
Konferencja pod hasłem ,,Stop hejtowi – nie ma naszej zgody na język nienawiści” odbyła się dziś na rynku w Cieszynie. W wydarzeniu wzięli udział lokalni samorządowcy i przedstawiciele parlamentu, którzy wyrazili sprzeciw wobec agresji i słownej przemocy. Spotkanie zorganizowano w reakcji na serię wydarzeń związanych ze zdejmowaniem ukraińskich flag z ratusza oraz falą gróźb wobec burmistrz Gabrieli Staszkiewicz.