Deszcz nie zatrzymał zabawy. Całe miasto bawiło się na stadionie!
Mimo rzęsistego deszczu, czwartkowy „Wlot na Stadion” okazał się dużym sukcesem. Na murawie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej bawiło się co najmniej kilkaset osób, jeśli nie kilka tysięcy, a deszczowa aura nie zdołała zepsuć atmosfery wydarzenia. Murawa zamieniła się w taneczny parkiet Po raz pierwszy w historii cyklu „Wlot na Spot” uczestnicy mogli wejść bezpośrednio na płytę główną stadionu, która na co dzień pozostaje niedostępna dla mieszkańców. Już od otwarcia bram […]