Pasażerowie zostaną na lodzie? AKTUALIZACJA
Od 1 września kłopoty będą mieli pasażerowie korzystający z komunikacji autobusowej na trasie Andrychów – Wadowice. Z kursowania na tej trasie rezygnuje prywatny przewoźnik. Jednak już od 4 września organizacją przewozów z Andrychowa do Wadowic zajmą się samorządy.