Radiowa przygoda w Budapeszcie dobiega końca
Dobiega końca trzydniowa wycieczka do Budapesztu, na którą słuchaczy Radia BIELSKO zabraliśmy wspólnie z Biurem Podróży Tęcza. Ostatni wieczór pobytu upłynął pod znakiem dobrej zabawy i rywalizacji. Uczestnicy wzięli udział w specjalnym konkursie przygotowanym przez radiową ekipę. Dzisiaj pozwiedzali stolicę Węgier i udali się w drogę powrotną. Wczorajsza integracja miały wyjątkowy wymiar. Pytania w formie nagrań wideo zadawali uczestnikom wycieczki między innymi Skolim, Radek Liszewski, Gosia Andrzejewicz, Mateusz Mijal, duet […]