Będzie stał tam, gdzie stoi
Koniec z awariami plenerowego fortepianu na Pl. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Wczoraj (07.12) zamontowano nowy sterownik. Nie jest to - jak wcześniej zapowiadano - element sprowadzony z Izraela, ale zamiennik polskiej firmy.