Miejski sylwester w Bielsku-Białej. Gwiazdą Dawid Kwiatkowski
Bielsko-Biała: sylwester "pod chmurką" po raz pierwszy odbędzie się na Pl. Wojska Polskiego.
Bielsko-Biała: sylwester "pod chmurką" po raz pierwszy odbędzie się na Pl. Wojska Polskiego.
Na ostatniej sesji miejskiej w Bielsku-Białej powrócił temat plenerowego fortepianu. Głos zabrał jeden z mieszkańców kamienicy sąsiadującej z Pl. Wojska Polskiego
Ta informacja ucieszy pasażerów z Osiedla Karpackiego w Bielsku-Białej. Trwa montaż wiaty przystankowej przy Al. Andersa. W połowie sierpnia silny wiatr zerwał wiatę. Zgodnie z obietnicą konstrukcja zamontowana zostanie do końca roku.
Mieszkanka Bielska-Białej sygnalizuje problem z zalewaniem chodnika pomiędzy ulicami Długą a Laskową. Nasze obserwacje przynoszą podobne wnioski.
Tron na Klimczoku stoi. Co więcej, jego szuflada jest już wypełniona słodyczami! To mała acz przyjemna nagroda dla tych, którzy wybiorą się na górę. 1 stycznia rozpoczyna się kolejna edycja rywalizacji o tytuł Króla/Królowej, a także Władcy czy też Władczyni Klimczoka. Inauguracja zabawy nastąpi w noc sylwestrową.
W trwającym jeszcze okresie świątecznym przypominamy Wam o tym, że w regionie ustawione są tzw. lodówki społeczne. Można do nich zanieść nadmiar jedzenia.
Szacowane są straty po wczorajszym (25.12) pożarze w Bielsku-Białej. Ogień wybuchł w budynku, który jest domem tymczasowym dla kotów.
Bielsko-Biała: do 5 stycznia potrwają konsultacje dwóch projektów uchwał w zakresie gospodarki odpadami.
Dla całego kraju IMGW wydal ostrzeżenia I stopnia prze silnym wiatrem. Dodatkowo u nas obowiązuje ostrzeżenie III stopnia odnośnie roztopów.