Uwaga kierowcy. Zmiana na newralgicznym odcinku
O godz. 10.00 na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu (poinformował o tym Miejski Zarząd Dróg). Zmiana polegać będzie na wyłączeniu z ruchu wewnętrznych pasów jezdni (dotyczyć to będzie jezdni w obu kierunkach). Zmiany wprowadzone zostaną na odcinku ul. Partyzantów - od ul. Leszczyńskiej do rejonu stacji paliw.