Przed nami letnia odsłona gry
Spotkajmy się w lesie – zachęca grupa leśnych edukatorów, artystów i działaczy z Bielska-Białej i okolic. Połączyli oni swoje siły, by zorganizować leśną grę terenową. W najbliższą sobotę, w Bystrej.
Spotkajmy się w lesie – zachęca grupa leśnych edukatorów, artystów i działaczy z Bielska-Białej i okolic. Połączyli oni swoje siły, by zorganizować leśną grę terenową. W najbliższą sobotę, w Bystrej.
Stolica Podbeskidzia pokonała śląskich rywali w plebiscycie zorganizowanym przez National Geographic Traveler.
Nieustalony kierujący nie zachował ostrożności, doprowadził do kolizji z dacią zaparkowaną na parkingu pod marketem i odjechał. Policja szuka świadków.
Zmiany na ulicy Drukarzy oraz przerwa w działaniu systemu ITS. Na to muszą być przygotowani kierowcy poruszający się po Bielsku-Białej.
Na początku lipca zaczną się prace wyprzedzające związane z przebudową ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej. Poprowadzi je spółka Aqua. Będzie to pierwszy etap prac - pomiędzy ulicami 3 Maja a Listopadową.
Znane są oficjalne wyniki eurowyborów. Wygrała je Koalicja Obywatelska z wynikiem ponad 37%, PiS jest na drugim miejscu - 36,16%. Na trzecim miejscu uplasowała się Konfederacja uzyskując ponad 12 procent głosów. Poza podium znalazła się Trzecia Droga – blisko 7% i Lewica ponad 6%.
Za nami Juwenalia Podbeskidzia. To było dwudniowe, koncertowe szaleństwo na terenie kampusu Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego. W sobotę na scenie zaprezentowali się Zeamsone,Tyme i Łydka Grubasa. Publiczność rozgrzewali też: Michos, Navvrocki, Patrycja Wieja, i Czarna Wiśnia.