17 terminów, pierwszy dzisiaj. Miasto rusza ze zbiórką elektrośmieci
Już nie tylko zbiórki tekstyliów i strych ubrań. Dzisiaj w Bielsku-Białej pierwsza, wiosenna zbiórka elektrośmieci. Zbiorki będą odbywać się regularnie przez cały maj, czerwiec i na początku lipca - w rożnych częściach miasta. Łącznie będzie ich 17. Samochód oznaczony logo firmy Biosystem będzie dzisiaj czekał na was: między 16:00 a 18:00 w dwóch miejscach w Białej Krakowskiej - przy skrzyżowaniu na ul. Bohaterów Westerplatte i w zatoczce przy bocznym wjeździe […]