Tlenek węgla zaatakował. Dwie osoby w szpitalu
Wczoraj wieczorem w budynku wielorodzinnym przy ul. Jana Sobieskiego w Bielsku-Białej doszło do groźnego incydentu związanego z tlenkiem węgla. 11-letnia dziewczynka oraz 65-letnia kobieta z podejrzeniem zatrucia czadem zostały przewiezione do szpitala przez Bielskie Pogotowie Ratunkowe. Obie były przytomne.