Zadomawiają się w mieście i załatwiają formalności. Nowi bielszczanie ze Wschodu
Bielsko-Biała ma nowych mieszkańców. To 4-osobowa rodzina z polskimi korzeniami z Jekaterynburga. Daria i Maksim oraz ich dzieci - Vasilii i Sofiia - zamieszkali w mieście w ramach repatriacji.