Bielsko-Biała

Seria wypadków z udziałem motocyklistów

today02.06.2023 08:50

Tło
share close

To już seria wypadków z udziałem motocyklistów. Dziś do wypadku doszło w Bestwinie, a wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach

Do zderzenie busa z motocyklistą doszło wczoraj na skrzyżowaniu krajowej „jedynki” z ulicą w Węglową w Czechowicach-Dziedzicach. 

Kierujący motocyklem marki Suzuki podczas jazdy lewym pasem w kierunku Katowic najechał na tył pojazdu marki Volkswagen – informuje nas rzeczniczka bielskiej komendy Katarzyna Chrobak.  Motocyklista, ze złamaniem, trafił do szpitala.
 
Z kolei dziś do zderzenia  samochodu osobowego z motocyklistą doszło w Bestwinie na skrzyżowaniu ulic Kościelnej z Hallera. 
Jadący motorowerem marki Junak 66-latek skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy Fiata. W wyniku zderzenia motorowerzysta doznał urazu nogi. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.   
 
Przypomnijmy, że w środę do tragicznego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Warszawska – Sarni Stok w Bielsku-Białej. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, 32-letni kierowca jednośladu zmarł. 
 

Napisane przez: Izabela Janoszek