Listeners:
Top listeners:
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
Radio MEGA Mega Przeboje!
Radio NUTA Same dobre nuty!
Jeżeli takie znajdziecie zgłoście się do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, który kompletuje kostiumy do przedstawienia „Poszukiwany poszukiwana”. Mile widziane są również tkaniny z tamtych czasów.
"Poszukiwany poszukiwana" to polska komedia z 1972 roku w reżyserii Stanisława Barei z Wojciechem Pokorą w roli głównej.
Główny bohater – muzealnik i historyk sztuki – zostaje oskarżony o kradzież dzieła sztuki. Przerażony perspektywą kary postanawia ukryć się udając kobietę. Dzięki temu rozpoczyna nowe życie jako gosposia Marysia, co jest źródłem wielu zabawnych perypetii.
Niebawem sceniczną wersję przygód muzealnika-Marysi będziemy mogli zobaczyć na deskach Teatru Polskiego. Aby odtworzyć klimat tamtych lat potrzebne są właściwe kostiumy, najlepiej oryginalne – stąd apel teatru.
– Jeśli znajdziecie u siebie któreś z wyżej wymienionych cudów w dobrym stanie i chcielibyście go przekazać teatrowi, prosimy o nadsyłanie zdjęć na adres [email protected] (Dawid Mrowiec jest kierownikiem technicznym ds. produkcji). Po sprawdzeniu zgłoszeń razem z panią kostiumograf Barbarą Guzik odezwiemy się do wybranych osób w celu ustalenia szczegółów – instruuje teatr.
Za ubrania i/lub tkaniny teatr nie zapłaci – i z góry dziękuje wam za zaangażowanie.
Napisane przez: Beata Stekla
Z Kina Wzięte to audycja w której film występuje roli głównej.
closeCopyright Radio BIELSKO