Bielsko-Biała

Nie przegapcie tej szansy! Casting do Miss i Mistera Beskidów!

today28.01.2025 12:00

Tło
share close

Już w niedzielę casting do 37. edycji konkursów Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów 2025!

Centralna postać na zdjęciu powyżej to Michalina Siewier, Miss Beskidów 2024. Jeżeli chcecie pójść w jej ślady, agencja modelek i modeli Grabowska Models zapraszają was do bielskiego Hotelu Szyndzielnia o godzinie 12:00.

– Zapraszamy panie w wieku 14-30 lat i panów w wieku 18-30 lat – mówi Sara Karcz-Kanik, współwłaścicielka agencji. Posłuchaj

Szpilki i kąpielówki

Dress code obowiązujący w trakcie castingu to czarny, dwuczęściowy strój kąpielowy i szpilki dla kobiet oraz kąpielówki dla mężczyzn. 

– Warto przyjść i się sprawdzić, bowiem udział w konkursie otwiera finalistkom i finalistom drzwi do dalszych etapów: Miss Polski, Bursztynowa Miss Polski, Foto Models Poland, Queen of Poland – możliwości jest wiele. A dla panów Mister Polski – zachęca Lucyna Grabowska, założycielka agencji. Posłuchaj

Grabowska Models zaprasza też na casting zainteresowane osoby z Czech, Słowacji i Ukrainy.

Wielkie VIP-y, wielkie serca

Wybory odbędą się 31 maja w Bielskim Centrum Kultury.  W ich trakcie – tradycyjnie – Pokaz Ludzi Wielkiego Serca. To już 18. edycja! Biorą w nim udział lokalne VIP-y, prezentując własne stylizacje. Udział w pokazie wiąże się z datkiem. Zebrany w ten sposób dochód jest przekazywany na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.  

Polecamy przeczytać: Ależ to były emocje!

Napisane przez: Beata Stekla