Bielsko-Biała

Kolejne zmiany na linii. Bielska-Białej nadal brak w rozkładzie

today17.06.2024 15:04

Tło
share close

Funkcjonująca od kilku miesięcy linia autobusowa między Kętami a Krakowem kolejny raz została zmodyfikowana. W maju nieznacznie ją wydłużono. Wczoraj Koleje Małopolskie wprowadziły zmianę rozkładu jazdy.

Zmieniły się godziny odjazdu autobusów z Kęt (przystanek Kęty ZML) w kierunku Krakowa. Pierwszy kurs, realizowany od poniedziałku do piątku, przesunięto z 3.40 na 3.30, pozostałe zmiany godzin odjazdów: z 7.55 na 8.15 oraz z 18.30 na 20.00. W rozkładzie jazdy w soboty, niedziele i święta, też zmieniono godziny startu autobusów: z 16.00 na 16.40 oraz z 18.30 na 20.00.
Autobusy linii A40 nadal nie dojeżdżają do Bielska-Białej, choć w pierwotnych planach tak miało być. Koleje Małopolskie poinformowały, że wydłużenie linii do stolicy Podbeskidzia planowane jest w „późniejszym terminie”.
Pełny, aktualny rozkład jazdy – kliknij tutaj.

Autor: Robert Fraś