Izabela Janoszek

4039 Wyniki / Strona 249 z 449

Tło
Zdjęcie autora Izabela Janoszek

Izabela Janoszek

[email protected]

Izabela Janoszek – od lat przygląda się pracy samorządów gminnych i powiatowych w naszym regionie. Obserwuje polityczne kampanie i wyborcze rozstrzygnięcia, relacjonuje także inne wydarzenia ważne dla lokalnych społeczności. Z politykami i samorządowcami rozmawia w Radiu Bielsko. Oprócz wydarzeń politycznych i samorządowych, interesuje się również sportem. Na radiowej antenie relacjonowała hokejowe finały, w których pierwsze w historii mistrzostwo Polski zdobyła drużyna GKS Tychy. W Radiu Bielsko promuje też adopcje zwierząt bezdomnych. Na co dzień współpracuje ze schroniskami i organizacjami pozarządowymi. Prowadzi program Przygarnij Zwierzaka.

powiat bielski

Asfaltują Legionów! AKTUALIZACJA

We wtorek (27.08) od godz. 3:00 do odwołania miało nastąpić zamknięcie skrzyżowania ul. E. Orzeszkowej z ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Ostatecznie przez skrzyżowanie można przejechać, ale przejazd ten - w związku z asfaltowaniem drogi - jest jeszcze bardziej utrudniony niż do tej pory.

today26.08.2024, 16:56

Bielsko-Biała

Pytanie o fortepian zamknięte

Pierwszym pytaniem jakie prezydent zadał bielszczanom za pośrednictwem zapytajmieszkancabb.pl było pytanie czy słynny fortepian powinien pozostać na pl. Wojska Polskiego. 91,1 procent zainteresowanych odpowiedziało twierdząco.

today26.08.2024, 16:30

powiat bielski

Pierwsza wizyta od wybuchu wojny

To był ich pierwszy przyjazd od czasu wybuchu wojny. W powiecie bielskim gościła delegacja z partnerskiego powiatu czerniowieckiego na Ukrainie. Starostom ukraińskim towarzyszyło trzech wójtów i dyrektor specjalistycznego szpitala w Kicmaniu. Starostwie: Andrzej Płonka i Dmitrij Kozarijczuk omówili zasady dalszego wsparcia.

today26.08.2024, 11:19

Bielsko-Biała

Zbierają podpisy

Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy #TakDlaCPK odbyła się w piątek w naszym regionie. W akcji udział wzięli posłowie Grzegorz Puda oraz Marcin Horała, kiedyś pełnomocnik rządu ds. CPK, a obecnie współzałożyciel stowarzyszenia „Tak Dla Rozwoju”.

today24.08.2024, 13:12