Interweniowali 17 razy podczas długiego weekendu
Piękna pogoda i liczne wydarzenia plenerowe sprawiły, że podczas długiego weekendu beskidzkie szlaki i trasy rowerowe przeżywały prawdziwe oblężenie. Duży ruch turystyczny przełożył się jednak również na większą liczbę wypadków. Ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR interweniowali w tym czasie aż 17 razy. Najwięcej zdarzeń z udziałem rowerzystów Z danych GOPR wynika, że ponad połowa wszystkich interwencji dotyczyła rowerzystów. Ratownicy wyjeżdżali do dziewięciu wypadków podczas jazdy na rowerach górskich. Sześć akcji związanych […]