Ale Kultura

Ale Kultura
Teatr, kino, muzyka, sztuka - czyli wszystko to, co interesuje kulturalnego człowieka.

Informujemy o wszystkich godnych zainteresowania i istotnych wydarzeniach kulturalnych w regionie. 
Przeglądamy repertuary kin i teatrów. Rozmawiamy z ludźmi kultury. Mówimy o festiwalach, koncertach i wystawach. Kulturalnie wypraszamy Was z domu - co oznacza, że słuchając naszego programu macie szansę zdobywać zaproszenia do miejsc, na imprezy i wydarzenia, o których słyszycie na antenie. 
Najczęściej wystarczy po prostu być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, czyli słuchać radia i zadzwonić pod numer 

33 8177777

Do usłyszenia o 15:30!

Lucjusz Cykarski

2023-02-09

Polecamy wernisaż bielskiego fotografa Lucjusza Cykarskiego „BIELSKO-BIAŁO-BIAŁA-CZARNE", który odbędzie się 11 lutego br. o godz. 17.00 w Punkcie 11 w B-B! Lucjusz od lat fotografuje Bielsko-Białą. Często zgodnie z życzeniami wydawnictw, które chętnie używają jego zdjęć. „Tym razem będzie tak, jak mi się podoba" powiedział :-) Więcej na temat tej rzadkiej wystawy, o grze słów i podwójnego znaczenia tytułu wystawy oraz o tym co za sobą ów tytuł kryje opowiedział mi Lucjusz Cykarski w rozmowie, tuż przed wernisażem. Monika Piasecka, polecam i zapraszam do wysłuchania rozmowy. Kolorowym akcentem otwarcia wystawy będzie gościnny występ bielsko-bialskiego zespołu Tricolor!