Ale Kultura

Ale Kultura
Teatr, kino, muzyka, sztuka - czyli wszystko to, co interesuje kulturalnego człowieka.

Informujemy o wszystkich godnych zainteresowania i istotnych wydarzeniach kulturalnych w regionie. 
Przeglądamy repertuary kin i teatrów. Rozmawiamy z ludźmi kultury. Mówimy o festiwalach, koncertach i wystawach. Kulturalnie wypraszamy Was z domu - co oznacza, że słuchając naszego programu macie szansę zdobywać zaproszenia do miejsc, na imprezy i wydarzenia, o których słyszycie na antenie. 
Najczęściej wystarczy po prostu być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, czyli słuchać radia i zadzwonić pod numer 

33 8177777

Do usłyszenia o 15:30!

URSZULA w Radiu Bielsko / Posłuchaj Tutaj

2021-10-21

Muzyczną gościną Radia Bielsko jest Urszulą. Będziemy rozmawiać o reedycji kultowego albumu artystki pt. "Biała Droga". Zapraszam, Monika Piasecka. „Biała droga” to nie tylko jedna z najważniejszych płyt Urszuli, która była ważnym powrotem wokalistki na polską scenę muzyczną. To także jeden z najważniejszych albumów jakie ukazały się w Polsce w latach 90. Sukces tego krążka przerósł oczekiwania wszystkich, ale nie mogło być inaczej. To potężna dawka chwytliwych melodii, ale też mocnego uderzenia. Muzyka rockowa tamtych czasów w czystej postaci. Teraz „Biała droga” powraca w nowej, odświeżonej wersji.