Ale Kultura

Ale Kultura
Teatr, kino, muzyka, sztuka - czyli wszystko to, co interesuje kulturalnego człowieka.

Informujemy o wszystkich godnych zainteresowania i istotnych wydarzeniach kulturalnych w regionie. 
Przeglądamy repertuary kin i teatrów. Rozmawiamy z ludźmi kultury. Mówimy o festiwalach, koncertach i wystawach. Kulturalnie wypraszamy Was z domu - co oznacza, że słuchając naszego programu macie szansę zdobywać zaproszenia do miejsc, na imprezy i wydarzenia, o których słyszycie na antenie. 
Najczęściej wystarczy po prostu być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, czyli słuchać radia i zadzwonić pod numer 

33 8177777

Do usłyszenia o 15:30!

Hanna Greń

2001-06-20

Hanna Greń od wielu lat bielszczanka! Debiutowała w 2014 roku. Zawsze intrygowały ją motywy zbrodni, przyczyny, dla których zwyczajny, zdawać by się mogło, człowiek nagle staje się bestią. Pisarka pasjonuje się kryminalistyką, a jej mąż – emerytowany policjant – jest pierwszym recenzentem jej książek. Stąd ich wiarygodność i dopracowanie merytoryczne. Na początku maja ukazała się jej ostatnia książka pt. Gasnące światło. Trzymający w napięciu kryminał, którego akcja rozgrywa się na czterech płaszczyznach czasowych. Zapraszamy na rozmowę z Hanną Greń, którą poprowadzi Monika Piasecka .