Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Rekord Bielsko-Biała zakończył swój udział w Pucharze Polski. W wyjazdowym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz podopieczni Piotra Tworka przegrali 0:3. Gospodarze od początku sprawiali lepsze wrażenie i skutecznie wykorzystali swoje okazje.
Od samego początku spotkania można było zauważyć przewagę Sandecji, która już w 3. minucie stworzyła pierwsze zagrożenie pod bramką Rekordu. Niedługo później Sebastian Sobolewski ponownie został zaangażowany do pracy. W 18. minucie popisał golkiper bielskiego zespołu się dobrą interwencją po uderzeniu z dystansu. Rekord próbował odpowiedzieć, jednak ich próby skutecznie były rozbijane przez defensywę rywala.
Przewaga gospodarzy została udokumentowana w 24. minucie. Sandecja wyprowadziła szybki kontratak, a piłka trafiła do Marko Kolara, który celnym strzałem głową pokonał bramkarza i otworzył tym samym wynik spotkania. Przed przerwą przyjezdni próbowali gonić wynik, na bramkę uderzali m.in. Mateusz Broda i Mateusz Klichowicz, ale ich uderzenia nie zagroziły bramce gospodarzy.
Po zmianie nadal to gospodarze stwarzali groźniejsze sytuacje. Już na początku drugiej połowy Maciej Żurawski minimalnie przestrzelił z dystansu, a chwilę później Sebastian Sobolewski obronił groźny strzał Marko Kolara.
Kluczowy moment meczu nastąpił w 78. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Piotr Kowalik i podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0. To wcale nie był koniec kłopotów… Ledwie kilka minut później sędzia podyktował rzut karny po faulu Jakuba Kempnego. Do piłki podszedł Adrian Danek i pewnym strzałem ustalił wynik spotkania na 3:0.
Ostatecznie Sandecja pewnie wygrała 3:0 i awansowała do kolejnego etapu Pucharu Polski, kończąc tegoroczną pucharową przygodę Rekordu Bielsko-Biała już na etapie rundy wstępnej.
Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0) Rekord Bielsko-Biała
1:0 Kolar (18′)
2:0 Kowalik (78″)
3:0 Danek (86′) (rzut karny)
Rekord: Sobolewski – Pawłowski (55′ Sapiński), Boczek (76′ Kareta), Broda, Poznański (76′ Tekieli), Wyroba, Potoma, Kempny, Ryś (74′ Ciućka), Klichowicz, Świderski (46′ Kasprzak)
Autor:
Mikołaj Lorenz
[email protected]
Wakacyjny Mix Przebojów w Radiu BIELSKO to najgorętsze hity lata, muzyczne plażowe perełki, wspomnienia letnich przebojów, nowości i premiery oraz Wasze pozdrowienia z wakacji!
close
Copyright Radio BIELSKO