Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Mówisz Waluś, myślisz Międzybrodzie. Bohaterem kolejnej odsłony cyklu „Na Jeden Kontakt” jest Jakub Waluś – świeżo upieczony król strzelców bielskiej A-klasy i od lat jeden z najskuteczniejszych napastników na lokalnych boiskach. Regularne trafianie do siatki rywali to jego znak rozpoznawczy, a nazwisko Waluś od wielu sezonów znajduje się w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelców. Jak poradził sobie w naszym cyklu i co miał do powiedzenia poza boiskiem? Przekonajcie się sami. Zapraszamy do lektury!
Pierwszy klub?
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Kto Cię zaprowadził na pierwszy trening?
Tata
Piłkarski idol?
Leo Messi
Ulubiony klub?
FC Barcelona
Najlepszy trener, z którym pracowałeś?
Łukasz Szczepaniak, Mariusz Midor i Grzegorz Szulc
Najlepszy stadion, na którym grałeś?
Stadion Miejski w Jastrzębiu
Mecz, którego nigdy nie zapomnisz?
Żuraw Krzeszów – Brzezina Osiek. Szkoda, że nie było kamer, bo byłoby co pokazywać wnukom (śmiech)
Najlepszy piłkarz, z jakim grałeś?
Tomasz Dubiel
Najtrudniejszy rywal, przeciwko któremu grałeś?
Treningowe gierki przeciwko Maćkowi Majcherkowi. Oczywiście nie licząc tych na obozach (śmiech)
Futbolowe marzenie?
Na spełnianie własnych marzeń jestem już chyba za stary, ale chciałbym kiedyś zobaczyć nazwisko Waluś na koszulce reprezentacji
Przedmeczowy przesąd lub zwyczaj?
Kiedyś zawsze wchodziłem na boisko prawą nogą. Dziś obowiązkowy jest rytuał pożegnania z córką – bez tego nie ma mowy o wyjściu na boisko (śmiech)
Najlepszy kumpel z boiska?
Bartek Borak
Największy „Atmosferović”, z jakim dzieliłeś szatnię?
Michał Majda, zdecydowanie
Jaki sport, gdyby nie piłka?
Piłka ręczna
Pomysł na czas wolny?
Moją drugą pasją jest myślistwo
Wymarzone miejsce wakacji?
Barcelona
Ulubione danie?
Michał Majda, zdecydowanie
Film lub serial do polecenia?
Obecnie w domu królują „Alvin i wiewiórki” 🤣 A tak na serio – „Lupin”
Co powiedziałbyś młodszemu sobie na początku kariery?
Kariery może nie zrobiłem, ale powiedziałbym sobie jedno – ciesz się każdym meczem, który kończysz o własnych siłach
Gdyby powstał film o Twojej karierze – kto powinien Cię zagrać?
Bratanek Hubert. Byłby niezły ubaw (śmiech)
Lewa czy prawa noga?
Prawa. Lewa służy głównie do wciskania sprzęgła (śmiech)
Gol czy asysta?
Gol
Liga polska czy zagraniczna? Jeśli zagraniczna, to jaka?
Polska
Którego artystę mamy częściej grać w Radiu BIELSKO?
Baciary – szczególnie „Siwy koń”, kiedy jadę samochodem z córką (śmiech)
Czytaj także:
Autor:
Mikołaj Drążek
[email protected]
Najlepsze pasmo towarzyszące na Podbeskidziu! Konkursy, akcje radiowe, rozmowy i oczywiście - starannie wyselekcjonowane przeboje non-stop!
close
Copyright Radio BIELSKO