Gość Radia BIELSKO

Burmistrz Kęt Marcin Śliwa, dyrektorka DK w Kętach Sylwia Brzozowicz

today22.06.2026 50

Tło
share close

Dziś gośćmi Radia BIELSKO byli burmistrz Kęt Marcin Śliwa i dyrektorka Domu Kultury w Kętach Sylwia Brzozowicz. Rozmawialiśmy o Dniach Kęt, które już w najbliższy weekend. Nie ominęliśmy też tematów inwestycyjnych. Posłuchajcie o tym, kiedy gotowe będą Parki Kieszonkowe.

  • cover play_arrow

    snapsave-app 1034059795638755 hd Desktop

Autor: Zdjęcie autora Robert Fraś
[email protected]

Gość Radia BIELSKO