Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Miasto Oświęcim zachęca mieszkańców do używania aplikacji o nazwie „Kiedy śmieci”. Jej główna funkcja to przypominanie o zbliżającym się terminie odbioru odpadów.
Aby skorzystać z podpowiedzi trzeba zainstalować program, wybrać miasto (apka jest ogólnopolska) z listy oraz wskazać ile dni wcześniej ma przychodzić powiadomienie – i to wszystko.
Program informuje również o Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i zasadach prawidłowej segregacji śmieci, ponadto zawiera słownik odpadów.
– Aplikacja jest anonimowa i nie pobiera żadnych danych – podkreśla rzeczniczka oświęcimskiego ratusza, Katarzyna Kwiecień.
A gdybyście mieli jakieś sugestie lub uwagi względem jej działania – informujcie o tym Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Oświęcimiu.
Autor: Beata Stekla
Copyright Radio BIELSKO